Ogłoszenie 26: Cena 189 000 zł Działka Budowlana Kępie, Kozłów, miechowski, małopolskie
Podstawy
- Kategoria: Na sprzedaż
- Rodzaj : Grunt
- Status: Aktywny
- Obszar: 1002 m²
Opis
-
Opis
: Pokaż cały opis
Sprzedam działkę Budowlaną Kępie, Kozłów, miechowski, małopolskie
Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 189 000 zł (188,62 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 002 m²
- kształt: prostokąt; długość: 50m; szerokość: 20m
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, szambo
- opomiarowanie wody
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kępie, Kozłów, miechowski, małopolskie
- Otoczenie: las
- cicho
Opis nieruchomości
Sprzedam działkę Budowlaną z aktualnym pozwoleniem na Dom Jednorodzinny z katalogu Archon Projekt domu Dom w zdrojówkach 2 Dane projektu - ARCHON+
To brzmi jak idealna oferta dla kogoś, kto chce uniknąć wielomiesięcznej biurokracji. Działka o powierzchni 1002 m² (20m x 50m) jest bardzo ustawna, a fakt, że jest płaska i nasłoneczniona, to ogromny atut przy budowie i późniejszym użytkowaniu ogrodu.
Media:wydane warunki techniczne przyłączy wody i prądu
Szambo vs Oczyszczalnia
Dziennik budowy: dziennik budowy został już zarejestrowany w starostwie. To on formalnie rozpoczyna proces.
Kierownik budowy: Skoro geodeta już był, kolejnym krokiem jest znalezienie Kierownika, który przejmie plac budowy i dokona pierwszego wpisu sprzedający oszczędzasz kupującemu od 6 do 12 miesięcy biegania po urzędach.Marek Cwała
Oferujemy również: Świadectwa charakterystyki energetycznej wymagane przy sprzedaży lub wynajmie domu lub mieszkania
Nasza Firma jest oficjalnym Partnerem Firmy Devetoper posiadamy na sprzedaż ponad 6000 w 45 Krajach wyjdź na stronę i spełni razem z Nami Swoje marzeniaNota prawnaOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.